בואו להצליח יחד איתי

מגוון השירותים של ליטל

טיפול (באכילה רגשית, ירידה במשקל, הפרעות אכילה) פרטני למבוגרים- נשים גברים, ולנוער .
טיפול זוגי או משפחתי- בני זוג או הורה וילד.
טיפול אונליין

Green Goodness
Bowl of Grains

טיפול פרטני לירידה במשקל לנשים וגברים: אינטייק התאמה לטיפול ויצירת חוזה טיפולי, הטיפול כולל תדירות מפגשים - פעם בשבוע ובהמשך ניתן לשנות תדירות. במפגשים יהיו: שקילה, תפריט במידת הצורך, לווי ומעקב אחר דפוסי אכילה, ומיקוד לאלו שמובילים לניהול משקל תקין ובריא.

טיפול זוגי לירידה במשקל:  סביבה תומכת ומעודדת בתוך הבית יכולה לגייס, ליצור מוטיבציה ולאפשר שינוי עם הבנה הדדית לצרכים ולרגישויות אחד של השני ולהוביל לתוצאות משמעותיות ביותר. אפשר לרדת יחד במשקל ואפשר לשלב חלק מהטיפול בהשתתפות בן/ בת הזוג כדי להקל על התהליך.

On the Scales
Green Goodness

טיפול הורה - נער/ה לירידה במשקל:
הנוער כיום חשוף ברשתות החברתיות ובכלל לתרבות המתמקדת במראה חיצוני החל מסלפי, אינסטגרם ועוד. הלחץ המופעל כיום על נער או נערה מתבגרים  בתחום הניראות לא נתפס. בכדי למנוע הפרעות אכילה ובכדי לייצר אכילה בריאה, מגוונת כחלק מהורות מייטיבה ומעורבת, אני מזמינה מפגשים טיפוליים של האם או האב, עם הנער או הנערה לייצר שיח בריא בנושא ותקשורת מקדמת לבריאות ולמשקל מתאים.

לצאת מהבית, למצוא סידור לילדים, לנסוע.... ההגעה לקליניקה לטיפול תזונתי לא תמיד אפשרית. המרחק גם לעיתים פחות ריאלי, ועדיין אתם מעוניינים להיות מטופלים פה. במיוחד עבורכם, אני פותחת אפשרות של טיפול תזונתי אוןליין, המגשר על המרחק ועל הנסיעה. כל מה שצריך הוא מכשיר טלפון נייד או מחשב.

 

052-431-4299

הבוסתן 25 הרצליה
אונקלוס 11 תל אביב

  • Facebook

©2012 by תזונאית קלינית , ליטל נחמן. Proudly created with Wix.com by NovemberPR